o nas

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna.
Mark Twain

Jak zrodził sie pomysł na wydawnictwo? Bezpośrednim impulsem była ponowna lektura książki Trumana Capote Z zimną krwią. Nie jest to klasyczna literatura faktu, ale oparta na autentycznych zdarzeniach powieść. Był to znakomity pomysł na stworzenie serii wydawniczej. Tak powstało OD DESKI DO DESKI i pierwsza seria wydawnicza „Na F/AKTACH" w ramach której ukazała się m.in. INNA DUSZA Ł.Orbitowskiego nagrodzona Paszportem Polityki 2016. Kolejne serie to:
RYSOPISY, to biografie ważnych osób;
NIE/ZWYKŁE Rozmowy - inspirujące i wciągające wywiady z wyjątkowymi ludźmi, przeprowadzone w NIE/ZWYKŁY sposób.
Pierwsza książka z gatunku literatury obyczajowej, jaka ukazała się nakładem ODDO to WITRAŻ Agnieszki Korzeniewskiej.
Wkrótce wydamy coś dla dzieci, a konkretnie przygody Lilki: LILKA I SPÓŁKA oraz LILKA I WIELKA AFERA autorstwa Magdy Witkiewicz.
CDN.... :)

TOMASZ SEKIELSKI

Twitter@sekielski
Instagram@tomaszsekielski 

#reporter  #dziennikarz_śledczy  #TVN #TVP  #Nowa_TV #Teraz_ja  #pisarz  #trylogia_Sejf  #Zapach_suszy  #dokumentalista  #Władcy marionetek  #8.38  #nagrody #Dziennikarza_Roku  #Grand_Pres  #Wiktory  #Telekamery  #Niptel  #Niptel   #Nagroda_Woyciechowskiego  #wydawca  #Od_deski_do_deski 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. W czasie korzystania z serwisu pliki będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.